zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:nezúčastnila jsem....
Bohužel jsem na prezentaci chyběla z důvodů, které lze nazvat bezpodmínečně neodkladně rodinné. Hrozně mě to štvalo, ale nebylo jiné řešení. Mluvila jsem se zastupiteli, kteří tam byli. Obecně shrnuli svůj dojem: bylo to na h.... Hrozně ráda bych si poslechla a podívala se na nějaký záznam, pokud byl pořízen. Snad se tam mělo natáčet, ale nikdo nevěděl, kdo to zorganizoval. Chtěla jsem se objednat ke starostovi pod dojmem jeho prohlášení, že jsou dveře jeho kanceláře vždy otevřené. Stačilo by mi čtvrt hodiny. Jen jsem se chtěla přesvědčit, že parkoviště, kvůli němuž má být pokáceno x stromů už nebude, což mi sdělil pan starosta. Jenže jsem neviděla žádné nové aktualizované výkresy bez parkoviště. Vždyť i sám architekt Rujbr ve své zprávě tvrdí, že "stávající vzrostlé stromořadí lemující pozemek je zachováno a zakomponováno do návrhu". Tak nevím, kdo tam to parkoviště navrhl. Bohužel až do konce týdne jsou dveře pana starosty zavřené. Jen aby to nebylo na trvalo. Třeba bych se do nich mohla dobývat silou.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz