zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Prázdné vaky na vodu u stromů
Anna Spevackova Komu: starosta@neratovice.cz, mistostarosta@neratovice.c z, lenka.mrzilkova@neratovice .cz, hana.jelinkova@neratovice. cz, adela.uhrova@neratovice.cz prázdné vaky na vodu u nově vysázených stromů Vážení, obdržela jsem email tohoto znění: Dobrý den pani Spěváčková,chtěl jsem jen zeptat,ty nově vysazené stromy na Kojetické u těch třech věžáků.Jsou u každého stromku zelené pytle na zavlažování,ale když jsme přišli až ke stromkům,tak plastové pytle jsou jen rozepnuté,prázdné,samozřej mě bez vody a jen tak narafičené,jako když se zavlažuje?Nebo to má opravdu nějaký jiný význam?Zatím jsme tedy na jiný význam nepřišli bez vody,jen snad na to,že si z obyvatel Neratovic dělají asi srandu. S úctou XY. (Nevím, jestli by pan XY souhlasil se zveřejněním svého jména) Včera jsem zjistila , že je vak u kmene roubované třešně u městského úřadu s rozepnutým zipem, prázdný. Žádám jako zastupitelka města podle par. 82 odst c. zákona o obcích č. 128/2000 Sb. o informaci kolik vaků bylo zakoupeno, cenu vaku, kde tj. v jaké lokalitě byly instalovány v jakém počtu - druhy stromů. Otázka navíc: jak je možné, že jsou prázdné, bez vody. Děkuji za odpověď. S pozdravem Mgr. Anna Spěváčková, zastupitelka města

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz