zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Počty nakažených v Nera stoupají....
Město Neratovice - oficiální profil 2 hod · Sdělení KHS: Za účelem přijetí příslušných opatření k zajištění ochrany veřejného zdraví, majetku a bezpečnosti v obci Vás informuji, že ke dni 7. 4. 2020 evidujeme v obci Neratovice celkově 14 pozitivně potvrzených případů onemocnění Covid – 19. Jakápak opatření město přijme? Víme ze sdělení obyvatel, jak to vypadalo v Penny. Lidé uváděli, že i u domu hrůzy jsou lidé bez roušek. (Do těch končin nechodím, jsme ohrožená skupina obyvatel). Psala jsem o tom starostovi jako předsedovi krizového výboru, ale nereagoval. Na jiný mejl mi odpověděl, že máme zachovat chladnou mysl a nebláznit. Podle toho, co pozoruji, se mi nezdá, že by tady byli lidé nějak disciplinovaní. Pod okny mi občas proběhne běžec bez roušky, ačkoliv zde není příroda. Jeden starší pán mi dokonce tvrdil, že korona je lehčí chřipka. To jsou názory. Nevím o tom, že by chřipkový vir zničil plíce. Nepřeji mu, aby se nakazil. Město má ovšem jiné starosti. Na fb se nám svěřuje: Město Neratovice - oficiální profil 7 hod · Příprava rekonstrukce společenského a kulturního domu úspěšně pokračuje. Aktuálně se řeší nakládání s vodami. Na výsledek se všichni můžeme těšit... Ano, můžeme se těšit, až bude zničený architektonický skvost ze 70 let a spousta okolní zeleně. Můžeme se také těšit, až utratíme za zbytečně megalomanský projekt nejméně 400 milionů v době těžké globální ekonomické krize. Je nezajímá co se nyní děje, jen se těší na dobře utěsněné kapsy...Bože, co to máme za vedení města!....A.S.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz