zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Hana Sudová
Datum:
Titulek:odpověď
Dobrý den, paní Spěváčková. Děkuji Vám za to, že jste reagovala na můj příspěvek. Já si upřímně vážím Vaší činnosti, kterou městu věnujete. Obdivuji Vaši energii, je jistě v pořádku, že někdo, jako jste Vy, poukazuje na chyby, které vedení města udělalo a dělá. Jenomže bych přivítala i trochu pochopení pro jejich práci a jejich snahu pro své občany pracovat pokud možno k jejich prospěchu, vidím přece jejich snahu, která snad mnohdy nevyjde, jak by si přáli. Chci Vám říci, že já už jsem příliš stará na aktivní činnost, nezapojuji se už vůbec do jakýchkoliv aktivit z jednoduchého důvodu-nemám již dost energie. Samozřejmě, že sleduji veřejné dění, které mě zajímá.S pandemií nikdo nepočítal, jsou zasaženy všechny státy bez rozdílu a všechny země se snaží s touto virovou hrozbou, kterou na lidstvo příroda seslala aby se ze své nadutosti trochu vzpamatovalo, bojovat ze všech svých sil a možností.Proto, držme si všichi palce, ať vše dobře dopadne. Lidé si snad konečně uvědomí, že je třeba více pokory k životu. Poučeni jsme dostatečně. Vaše H.S.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz