zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:i z vás může být bezdomovec...
Až se vrátíte po roce pobytu v psychiatrické léčebně a zjistíte, že vás vyhodili z práce a manžel vám vyměnil zámek na dveřích do bytu, pak pochopíte, že stát se bezdomovcem je jednoduché. Zůstanete na ulici a bude-li zima, za pár dní zjistíte, že jedině alkohol vám pomůže zapomenout na vaši situaci. Nebudete chtít rohlík ani salám, protože jídlo vám nebude chybět. Stačí prohledat pár popelnic. Najdete tam vše k jídlu. Budete chtít jej alkohol, ten se v popelnicích nenajde. Pokud se týká peněz, už jsem si zažila, co to je nemít prachy, jak zpívá ten magor Svěrák a mohu vám říci, že to vadí a hodně, hlavně když máte dvě malé děti. Pojišťovny: našla jsem pojišťovnu ministerstva vnitra (1 300 tisíc klientů), pak je to vojenská zdravotní pojišťovna 700 tis. klientů), zdravotní pojišťovna RBP (430 tis. klientů), oborová zdravotní pojišťovna (730 tis. klientů). Pojišťovnu mohu změnit vždy v pololetí, čili od 1. července. takže jste zapomněla napsat, že ty benefity nabízejí jen některé pojišťovny, VZP (6 milionů klientů !!!) ne. Proto děkuji za upozornění, je mi to k ...., no víte k čemu. Takže ty vaše povídačky, jak matka může nakoupit za 900 korun přípravky a budou jí proplaceny, jsou jen vaše vidiny. Většina lidí je u VZP. Miluji, když tady někdo rozdává rozumy a neví, jak to v životě chodí.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz