zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:selhala celá společnost
Nejen vláda, ale celá společnost se na seniory vykašlala. Staří lidé byli na obtíž, jen čerpali peníze a podle mínění mladých (samozřejmě ne všech) jim zabírali místa. Jejich zkušenosti byly zbytečné. Nikdo jim nenaslouchal. Mnozí mladí je vinili z toho, že způsobili globální oteplení a až zmizí, bude to jen ku prospěchu věci. Nikdo už jim nebude kecat do jejich bláznivých plánů na uskutečnění nového světového řádu. Považovali staré lidi za nevzdělané, hloupé, protože neumí anglicky, nevyznají se v počítačích a chytrých mobilech, volí špatné lidi a vzpomínají na bývalý režim. Tohle všechno se dalo najít na tzv. sociálních sítích. Už jsem dnes vzpomínala, jak se hihňala Mrzílková s Rajchertovou a Hrodkem, když na zasedání zastupitelstva vystoupil osmdesátiletý pan Moravec s tím, že to, co říkají, je sofisma, jenže oni nevěděli, že sofisma je úmyslně klamný důkaz a tak se mu smáli do dlaní...Nevymýšlím si, chodila jsem na každé zasedání a jako jediná návštěvnice jsem vydržela do konce. To byste se divili, co se tam dělo. Vzpomeňte, jak hérec Mádl s hérečkou Vilhelmovou přemlouvali bábu s dědkem, aby volili ty "správné" lidi. Nyní tentýž magor je chce zachraňovat. Když ho teď vidím v televizi, rozevírá se mi kudla v kapse. Doufám, že lidé nemají krátkou paměť.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz