zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna
Datum:
Titulek:Zpráva z KHS - na facebooku.
Na nejoblíbenějším médiu vedení našeho města, na facebooku, se včera objevila tato zpráva: Sdělení města Neratovice Dnešního dne (28. 3. 2020) k 17:30 hod. Krajská hygienická stanice Středočeského kraje poskytla informaci, k výskytu onemocnění COVID-19: v ORP Neratovice - 5 osob, ve městě Neratovice - 4 osoby z toho 2 osoby uzdravené. Pacient z nemocnice je evidován v jiném okrese. Žádné další podrobnější informace nejsou poskytovány. A požadovalo město další informace, když obyčejný novináříček z Mělnického deníku ví mnohem víc? Kolik lidí se dostalo do styku s nakaženou pacientkou z interny? Co udělala nemocnice? Všude jinde vystoupí mluvčí a řekne podrobnosti. Tady ne. Já mám někdy dojem, že to tutlání všeho, co si jinde oznamuje, pijí lidé s vodou nebo dýchají se vzduchem. POZOR! ORP není oxydačně redukční potenciál, tedy hodnota,která určuje kyselost roztoků, ale obec s rozšířenou působností. Neratovice je ORP, patří k ní další obce:Čakovičky, Chlumín, Kojetice, Kostelec nad Labem, Libiš, Nedomice, Neratovice, Obříství, Ovčáry, Tišice, Všetaty, Zálezlice. Je zvláštní, že neratovičtí dovezli až z Benešova desinfekční roztoky a část rozdali těmto obcím. Je to hezké, že jsou tak solidární, ale pro neratovické občany, kteří nemají desinfekci, je to dost smutná zpráva, která svědčí o tom, jak se o nás vedení města stará. (Pokud někdo bude namítat, že jsem také zastupitelka, tak ho musím zklamat. Vedení města se s námi nebaví, kašle na nás. Zastupitelstvo je naprosto nefunkční. Bohužel.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz