zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:použití rozhlasu
Já tomu nefandím, jen mám za to, že senioři nemohou být informováni pouze prostřednictvím webu a ve velké míře pomocí facebooku, kam se, dost nechápu proč, zveřejňují všechny dostupné informace. Právě ti nejohroženější staří lidé totiž hodně často neumí s počítačem, nemají počítač, špatně vidí, je zavřená knihovna kam chodívali na počítač, napsat e-maily a pod. To se nikdo neumí vcítit do myšlení seniorů? Na co facebook? Já ho taky nemám, a když si otevřu fb města, pořád na mě vyskakuje pokyn, abych si zřídila účet nebo jestli jsem zapomněla heslo. Nedá se to sledovat. Povinností města je všemi možnými způsoby informovat občany a ty starší zvlášť!! To je tak těžké pochopit? Za těch 11 a půl let co je Mrzílková u moci, už mohl být rozhlas zprovozněn tak, aby byl kvalitně slyšet po celém městě. Museli přece vědět, že není zcela funkční a v případě průseru třeba ve Spolaně (epidemie nás ani nenapadla) lidé neuslyší nutná hlášení. Je zajímavé, že rozhlas byl (na čí popud asi?) využit k přehrání jakési písně, asi doufali, že koronavir se lekne a uteče, jako utíkali křižáci, když husité spustili "Ktož sú boží bojovníci...". Nestalo se, spíš naopak, epidemie se dál rozrůstá. Možná že vir byl povzbuzen tím pro něj charakteristickým chrchláním a hučením...

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz