zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:to byla píseň, ne pazvuky :-)))))
To prý nám město pustilo masovou píseň "Není nutno...", které se koronavirus lekne a prchne zpátky do Číny. Neslyšela jsem to, mám okna do polí, ale povídali, že prý to bylo poněkud mimo stanovenou dobu 12.30. Už dne 14. 3. 2020 jsem poprvé upozornila e-mailem pana starostu, že starší lidé nemají facebook, kam stále píše svoje rozpravy a vkládá zprávy. Ani web jim nepomůže. (Mnoho nemá ani počítač a část s ním neumí pracovat. Dodávám: Kdo počítač nemá a umí s ním zacházet, mohl chodit do knihovny, ale ta je nyní zavřená). Je nutné staré lidi informovat i jinými způsoby - letáky, rozhlasem. Ptala jsme se, proč se nepoužívá rozhlas? To bylo v době, kdy v Nera byli dva infikovaní. Bez odezvy. Jako když se hrách na stěnu hází. Rozhlas se nepoužíval. A ejhle, když se jedná o takovou pitomost, co si někdo vymyslí, to se rozhlas najednou může použít. Chápete to? Von je totiž Svěrák zapřisáhlý antizemanovec a tak televize nadšeně propagovala jeho skvělý nápad. Kdysi mi kdosi na radnici vysvětloval, že to není žádný městský rozhlas, ale krizový pro případ nějaké havárie a pod. Teď máme stav nouze a stejně se rozhlas k informování obyvatel nepoužívá.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz