zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Neratovická linka pomoci seniorům
Dnes se na ni obrátilo 8 lidí, letí brambory, maso a jiné potraviny a léky bez předpisu. Vše roznáší městská policie, jsou prý moc ochotní a lidé si je chválí. Každý člověk je spokojený, když je užitečný. Jak už jsme psala, bylo plánováno, že bude využita pomoc dobrovolníků z řad studentů gymnázia, ale bývalé starostce Mrzílkové se to velmi, velmi hlasitě nelíbilo; ačkoli starosta byl údajně nadšený, tvrdila, že roznášet musí městská policie, neboť má respirátory a dobrovolníci mají jen roušky. Pan starosta toto oznámil přes jednu radní organizátorce akce, která akci odvolala. Napsala jsem o jednání paní Mrzílkové na nerátky, prý to tak nenechá. Hodlá na mě podat žalobu, jak to udělal v roce 2018 tajemník Svoboda, který po mě požadoval 50 000,-Kč jako nemajetkovou újmu za poškození jeho dobrého jména? Naštěstí okresní na Mělníku soud rozhodl, že svoboda slova musí být na prvním místě a veřejný činitel musí snést vyšší míru kritiky? Inu, paní Mrzílková vládne na radnici rukou pevnou a nesmiřitelnou a kritici to nemají lehké.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz