zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Hana Sudová
Datum:
Titulek:názor
Chci říci svůj osobní názor na katastrofální situaci,kterou způsobil koronavirus prakticky téměř v celém světě.Jsem přesvědčena, že lidé se chovají racionálně, s rozumem. Jsem seniorka, stáří 87 let a musím se zastat vedení našeho města.Mimochodem všichni občané vlastní televizory a z nich se pravidelně dozvídají situaci s výskytem koronaviru.Na rozdíl od naší vlády, která již řadu týdnů nedokázala zabezpečit to nejdůležitější na ochranu lidí - roušky a respirátory, musím pochválit naše vedení města,neboť včera jsem obdržela ve schránce inprovizovanou roušku,kterou vyrobili místní dobrovolníci ve spolupráci s městským úřadem.Vřele děkuji za tuto pomoc.Než budou do státu dopraveny potřebné prostředky, naši šikovní lidé si roušky začínají vyrábět sami. Máme ukázněné občany!Tato situace však není všude stejná,mám přítelkyni 88 letou,která bydlí v Praze 4, o tuto čtvrt se však vedení nestará tak, jako u nás v Neratovicích a ona může jen tiše závidět. Važmě si lidského přístupu vedení našeho města! Děkujeme!

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz