zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Dopis zastupitelům:
minimální informovanost kromě TV Vážení kolegové, nelíbí se mi, že obyvatelé Neratovic se stále potýkají s minimální informovaností o průběhu nákazy koronavirem v Neratovicích a o následných opatřeních. Možná namítnete, že je vše na webu města a na facebooku města. Jenže právě ti starší, kteří jsu nejvíc ohoržení nemají facebook, mnozí ani nemají počítač nebo s ním neumí a mimo tato média nejsou žádné informace. Zprávy na facebooku: Sdělení města Neratovice Aktualizace dnešního dne (18. 3. 2020) k 17:30 hod. Krajská hygienická stanice Středočeského kraje poskytla informaci, k výskytu onemocnění COVID-19 ve městě Neratovice - 3 osoby. Dnes vyšlo: Sdělení města Neratovice Dnešního dne (19. 3. 2020) k 10:00 hod. Krajská hygienická stanice Středočeského kraje poskytla informaci, k výskytu onemocnění COVID-19 ve městě Neratovice - 4 osoby. a další opět na facebooku: Město Neratovice - oficiální profil 1 hod · VYRÁBÍME ROUŠKY Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se zapojili do výroby improvizovaných roušek a jejich roznášky. Na smímku jsou skauti z oddílu Oregon. Také děkujeme všem za nabídky pomoci a již uskutečněnou roznášku letáků seniorům. AKTUÁLNĚ: Sháníme dobrovolníka na pravidelné venčení malého psa - Výsluní 1152. Zájemci volejte na 702 200 247. Děkujeme. Na webu není NIC!!!!!!! Copak všichni lidé mají facebook a počítač? Co lidé starší, na ty nikdo nemyslí.... To je totální selhání vedení města, už jsem to jednou napsala a znovu opakuji: tím, že vedení města není schopné informovat všemi způsoby obyvatele a hlavně seniory, stále selhává. Každý den se rozezní znělka rozhlasu v Kojeticích a tímto způsobem jsou obyvatelé stále informováni. Proč to není u nás? Navrhuji, aby byl využit rozhlas k informováni obyvatel Neratovic, pokud to "nejde", pak využít auto s tlampačem a oznamovat tímto způsobem o aktuálním dění ve městě. Nevím, jestli existují nějaké letáčky, chodím ven minimálně, ale tento způsob informace je nyní nevhodná. Jen rozhlas má význam. Očekávám, že mi odpoví pár lidí, protože tady se neposuzuje nápad, ale osoba, která jej vysloví nebo napíše!!!! Anna Spěváčková

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz