zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:další e-mail starostovi...
Anna Spevackova Komu: starosta@neratovice.cz informovanost obyvatel města Nazdar Romane, já vím, že se na mě zlobíš. Právem? Obávám se, že ne. Situace s koronavirem je velmi vážná. Přibývají další a další nakažení, o většině z nich nevíme. V Itálii bylo 15 000 lidí, v karanténě je jich přes tisíc. Kde je ten zbytek? Můj vnuk hlásil, že po jarních prázdninách chodily v Praze do školy děti, které přijely z Itálie. Atd. V Neratovicích se šíří zprávy, že jsou nakažené dvě prodavačky, jedna z Alberta a jedna z Billy. Pak tu máme ty dva nakažené, jeden z nich určitě student z učiliště. Šíří se fámy, lidé ale už nevěří ničemu. Někdo z toho má srandu a podle toho se chová. Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje vážnost situace. Je nutné je neustále informovat o měnící se situaci ve městě. Potřebujeme sdělovat přesné informace (např dva studenti SOU, věk, pohlaví, nebo dvě prodavačky z Billy a Alberta - aby si lidé, kteří tam chodí nakupovat dali pozor) a to všemi možnými způsoby, nejen facebookem, kterému, nevím proč, dáváš přednost, ale i webem města a pro staré lidi vylepováním letáčků na úřední desce, informačních tabulích a na výlepových plochác.. Nechápu, proč nelze použít městský rozhlas? Jsi starosta města. Slovo starosta je odvozeno od slovesa starat se. Nejsi na to sám. Máš dva místostarosty a radu městě. Ve městě zasedá Bezpečnostní rada města a Krizový štáb. Doufám, že se situace s informováním zlepší. Jinak to bude průšvih. Zdraví Mgr. Anna Spěváčková

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz