zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:E-mail zastupitelům
Vážení kolegové, právě mi položil telefon starosta Roman Kroužecký, protože jsem mu vytkla, že neoznámil všemi možnými dostupnými způsoby a hlavně VČAS obyvatelům města, že v Neratovicích jsou dva případy nakažených koronavirem. Ví to od včerejška, přesto se jako první objevila dnes ráno tato zpráva v Mělnickém deníku, kolem poledne na oficiálním facebooku města a údajně na profilu starosty. Na webu jsem nenašla žádnou informaci. Snad pan starosta ví, že starší lidé většinou nejsou na facebooku, mnozí ani nemají počítač a neumí s ním zacházet. Mnoho starších lidí špatně vidí. Přesto pan starosta považoval za vhodné dát tuto závažnou informaci jen na facebook. Proč jsme nebyli informováni už včera? Proč nebyl využit městský rozhlas či web? Proč nezavolal českou televizi, kde běží titulky s informacemi? Řekl mi, že všechno má své postupy a že jsem jediná, komu to vadí. To je obigátní povídačka. Na facebooku je hodně příspěvků se stejnou stížností. Přitom věková skupina obyvatel 65+ je nejohroženější koronavirem. A není to žádná sranda, po 80 lidé většinou umírají. Přesto byla tato alarmující zpráva zveřejněna jen tímto způsobem. Považuji to za selhání vedení města a důvod k jeho odvolání. Nejen starosty, ale i obou místostarostů. Zdravím a doufám, že tuto dobu strastiplnou dobu zdárně přežijeme. Zastupitelka Anna Spěváčková

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz