zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:selhání vedení města
Diskuze na facebooku..... Anna Spěváčková Jak může vedení města mlčet o nákaze ve městě a pak zveřejnit zprávu na facebooku města a starosty, když právě nejohroženější skupina obyvatel 65+ většinou na facebooku není a tento způsob hledání informací je jí cizí? Uvědomuje si to vedení města v čele se starostou Kroužeckým, místostarostou Lencem a hlavně neuvolněnou místostarostkou Mrzílkovou, hlavní hybatelkou zdejšího cirkusu? Ještě pár příspěvků z facebooku: Priste by bylo fajn informovat neprodlene a ne az na nalehani ostatnich na komentar na FB. Dekujeme, vasi obcane. No, tak uz konečně zavrete ty skolky a ne ze 120 deti plus jejich rodice budou stale docházet a shlukovat se pred skolkou. Hlavně proč tak dlouho po tom co už se o tom vědělo? A ještě by mě zajímalo jestli náhodou jich není víc už... Tím, že "mlžíte"; a lidi se jen dohadují, jak to je, akorát vyvoláváte ještě větší paniku. Pokud ví, tak se aspoň podle toho můžou zařídit!! A tu mobilní aplikaci města máme na co??? Město Neratovice - oficiální profil My ale nemlžíme. Tu informaci kdo a kde nemáme. Ani my, ani policie. Mozna by situaci uklidnila informace, kterou jsem nasel jinde. Hygiena jiz poslala rodicum spoluzaka, ktery je postizeny dopis s upozornenim jak se zachovat. Bylo to v SOU. Pro mne je pak rovnice dokud nejsem osloveny mohu byt v klidu. Město Neratovice - oficiální profil To, co píšete má naprostou logiku, ale realita je bohužel jiná. Přesně takto jsem to včera tlumočil na krizovém štábu zástupkyni KHS a za přikyvování policie a ostatních záchranných složek jsem dostal negativní odpověď. V pripade onemocnění v SOŠ a SOU se jedná o žáka s trvalým bydlištěm mimo ORP Neratovice. Kde bydli neni snad vubec relevantni.. Osobne nepodleham panice. ALE. Take bych rad rychlou a presnou informaci v teto dobe. Predstava, ze nekdo ze spoluzaku mych deti mohl byt ve styku s nekym infekcnim a me deti vir mohly prenest domu neni prijemna predstava. Nemam strach o sebe. Ale, aby deti nahodou nenakazily babicku a dedu. Proto bych chtel znat jmena. Naopak pokud bych vedel, ze jsem infekcni dal bych to verejne vedet. Bližší informace by se nám všem opravdu hodili. Je mezi náma dost zodpovednych jedinců, kteří by se rádi dozvěděli, zda mohli s infikovanymi přijít do styku...a mohli se případně vyhnout cestovani k rodinam z jiných měst apod.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz