zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:podnět občana(ky)
Upozorňuji na to, že taková obyčejná stížnost na nedostatky se musí v Neratovicích nazývat podnět. (To je jako cikáni se musí nazývat Rómové).Stěžovat si můžete pouze na chování úředníka, ale to vás odpálí, že to není pravda, nebo na úřední postup. Dostala jsem emailem "podnět" od jednoho občana(ky), je vidět, že občané si stěžují, ale kolik přichází stížností na radnici, se nedozvíme. Jsou to přece podněty, ne? Cituji: Pane starosto, žádám o reakci (odpověď) Fotkama jsem doložil(a), tedy přímo i písemně upozorňoval(a) na hromadu zbytků po nehodě vlaku s autem. 14 dnů se to 70 m od úřadu válí. Ve vstupní hale kulturáku se na můj popud začalo dělat na ekonomickém osvětlení. Závěr: místo 18 světel jich svítí 35. Nepřetržitě. Asi bude defenestrace, když toto lidé ve svých domácnostech uvidí v přímém přenosu. Mne mnozí neznají, ale v čekárně, v autobuse se už povídá: Já si místo seriálu pustím přenos ze Zastupitelstva, to je panečku komedie . Já to neviděl, ale prý v detailech je vidět Vaše bezradnost a jak Vám mrnda šeptá, co máte dělat. Opakuji, já mám všechno hotovo, zařízen převoz do formalínové lázně. Ale co ta mladá generace? A vypustte z plánů zbytečný parkovací dům, když budete moci odvážet nejezdící auta z ulic.. Když už město potvrdilo vlastní neschopnost v prodeji prostor v centru, tržnice, kdo vůbec ví, co tam má být? Ideální místo pro parking.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz