zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Diskuze k článku.
Diskuze k článku: Jméno: Bartoš Datum: 19.04. 05:45 Titulek: tak jak odpovědět Není ale vůbec jasné, komu patří např. ty nadzemní garáže a ta hospůdka! Před lety měl o tento objekt zájem letitý zastupitel, občan Neratovic, ing.Sádovský a měl vizi, co s touto lokalitou, skutečně vhodnou k demolici, udělat. Jak ruský "podnikatel" odepsal např. restauraci Solidní jistota vidíme, je 19 měsíců zavřená.. Objekt v centru města jistě bude prodán tzv. obálkovou metodou, o jejíž serióznosti jsou všude v česku vzhledem ke kvalitě městských rad pochybnosti Jméno: aha Datum: 20.04. 10:16 Titulek: takže nás tu odpovědět Budou Ivani skupovat jako v Karlových Varech???! Jméno: já Datum: 12.05. 18:22 Titulek: POZOR odpovědět Cítím, že okolo této akce je jakési podivné tajemno... Když zavoláte na MU, moc toho neví, diví se proč se o to vůbec zajímáte a dosud nikdo nebyl schopný ani obeslat nájemníky garáží a třeba se jich ze slušnosti zeptat, jestli by to nechtěli odkoupit oni a udělat sami rekonstrukci. Vždyž je to stavba, kterou stavěli naši otcové svépomocí, takže trocha slušnosti minimálně písemným oznámením by byla více než vhodná !!! Ale třeba jim oznamovací dopis přijde 28.5.2014 a oni budou mít spousty času do radnicí určeného termínu tj.30.5.2014, podat svou nabídku na odkup. Zase nás mají za OVČANY !!! Nu tedy, braňme se !!!! Jméno: Anna Spěváčková Datum: 25.06. 22:06 Titulek: Omluva za omyl. odpovědět Tak někde se vloudila chybička. Buď byla v podkladech pro radu chyba nebo jsem se přepsala, prostě jsem nechtě šířila mylné informace. Tak tedy, město bylo opravdu požádáno o prodej tržnice, jen firma se nejmenuje DANINVEST, která patří Romanu Romašenkovi z Ruské federace, ale správný název firmy je DAINVEST a vlastní ji pan Hynek z Lobkovic. Dnes 25. 6. 2014 se na zasedání zastupitelstva dostal prodej tržnice na pořad zasedání a v dobré víře jsem hovořila o panu Romaněnkovi jako o majiteli firmy a nesouhlasila jsem s prodejem majetku města a to ještě do rukou cizince. Paní starostka se hned radostně zasmála, tedy spíš škodolibě, jak jsem si naběhla a ona se na to celou dobu chystala, a sdělila mi, že ve jméně firmy není N, no to bylo radosti na Starém bělidle, jakou si Spěváčková utrhla ostudu. Tak jsem požádala pana Hynka za prominutí, že jsem z něj udělala azbukou mluvící osobu, ale na tom, že by město nemělo prodávat majetek, jehož využití nota bene nemůže dále ovlivnit, jsem trvala.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz