zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:zdravím!!!
Milá Jitko, poštvala jsem si ty zelené demokraty, kteří už dávno zapomněli na své původní ideje ochrany přírody a krajiny, nesouhlasem s některými body programu. Např. když poradkyně Dienstbiera nás poučovala, že existují tři pohlaví, tož jsem se zeptala, zda to třetí pohlaví má dvě dělohy nebo tři pinďoury. Ohlas byl veliký, Pražáci byli zelení vztekem, zatímco jižní Morava se nepokrytě řehtala. Nesouhlasila jsem i s bodem programu strany legalizovat psychotropní látky. "Ježíši, to chcete legalizovat i heroin, kokain a pod.?" To byl další hřebíček do rakve mé zelené existence. Abych nezapomněla na zelenou německou unijní poslankyni, která nám líčila, jak se ti migranti budou pěkně integrovat a pomohou nám pozvednout naše hospodářství, hlavně inženýři a lékaři v jejich řadách. No samozřejmě že jsem vyslovila své pochyby a to byl další hřích. Dovolila jsme si odporovat vrchnosti, to se neodpouští, i kdyby ta vrchnost byla jen hajzlbába s hadrem v ruce. Pak následovaly demonstrace proti nelegální migraci a EU. To už do hry vstoupili místní sluníčkáři, našel se kolínský zmrd, co mě udal, a už jsem letěla; s právem na svobodu slova a shromažďování si vytřeli....No a tyhle miliony chlívek si vytírají totéž s demokracií.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz