zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Martin Růžička
Datum:
Titulek::)
tak doma mám dva důchodce - rodiče ... ani jeden nevzpomíná na minulé doby s tím, že by je chtěl vrátit ... ano mají výhrady k současnému vedení - kdo by neměl nebyly drogy? ... aha (dobrý vtip) a podle čeho vznikal příběh majora Zemana? drogy řešili i u rady Vacátka a to je sakra dávno :) automaty ... no to nemohlo být cikáni museli pracovat - to musel každý každý měl střechu nad hlavou ... jj i na to existují různé filmy jak to nebylo tak růžové, že ... a vzpomínky pamětníků - přidělování bytů, jak se stavělo (to jsem žažil už i já - bordel a králíkárny) bylo levněji ... no aby nebylo, když plat byl 10x menší (i víc) ... vzpomínám jak naši hledali dlaždičky nebo linku, jak sháněli radiátory do domku ... jeden typ a dojeďte si zdravotnictví ... no to neposoudím, nebyli jsme moc nemocní, ale úplatky byly všude školství - propaganda režimu ... :) léky - vím kroužky - vím na naše zemědělství? fakt? do Slušovic nebo i jinam ... rozorané meze nejsou dobré průmyslový stát ... asi ano, ale pod jakým vedením a jen to co nám dovolilo SSSR ... nepovolili novou škodovku a pod. - - - nový režim se má zasloužit o co? zásluhy musí mít lidé - první výchova dětí, druhé vzdělání a třetí práce ... stát by měl co nejméně kecat do života

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz