zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Milion chlívek...demonstrace
Ale za co bojuje tenhle, jak řekl pan prezident, zběhlý student a neznámý salonní revolucionář?“ ptá se Ivan Vyskočil a pokračuje. „To jeho neskutečné přeceňování vlastní důležitosti! Tenhle chlapec sotva odtržený od mateřského prsu, vyzývá premiéra této země, účastníka mezinárodních konferencí, k měření sil na obrazovce? Už jsem zažil, že ti mladí bývají hodně voprsklý, ale co si vůbec tenhle strup o sobě myslí? Zcela správně pan premiér takový rozhovor odmítl. Zkusím také vyzvat prezidenta Trumpa, že si to spolu v TV vyříkáme. Myslím, že by rychle přijela sanitka s dvěma pány v bílém a jel bych rovnou do šaškárny,“ říká s humorem sobě vlastním Ivan Vyskočil a dodává, že vůbec nepochopil postoj pana Hamáčka k této výzvě mířené na Babiše. „Málem jsem spadl ze židle. Tímhle se chce ČSSD zachránit?“ nechápe Ivan Vyskočil. Na závěr pak uvádí. „Jedna paralela mě přece jen napadá. Zrzkům jsme se posmívali naposledy v první třídě a dávno mě to pustilo. Takže o barvu vlasů nejde. Ale jednoho takového zrzavého agenta vysadili Němci za první světové války v Rusku. Měl rozložit carské Rusko, protivníka ve válce. A že se mu to setsakramentsky dokonale povedlo, co? Ten zrzavý agent, za kterým zůstaly tisíce mrtvých v občanské válce, se jmenoval Lenin!“ říká Ivan Vyskočil a pokračuje. „Tady nás oblbuje také jeden zrzek a ze všech jeho akcí je víc než jasné, že je také někým dobře placený a někým nasazený! Někým, komu vadí, že se tu máme celkem fajn, chceme si rozhodovat sami o sobě a pan prezident i premiér Babiš jsou s námi zajedno. Ano, to musí někomu strašně vadit a řekl bych, že cítím takový ne zrovna voňavý závan z EU,“ podotýká herec a na závěr Nedělního rána ještě dodává. „Zrádců v českých zemích se najde vždy dostatek. Od časů Přemysla Otakara na Moravském poli až po dnešek. Tak tleskejte, pánové z opozice. Víte vůbec čemu tleskáte? A dokonce někteří poslanci ČSSD chodí na demonstrace. Ale oni jsou v koaliční vládě, takže demonstrují sami proti sobě? Tak to se hned tak nevidí. To je možné asi jenom u nás!“

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz