zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:mrzne a co bezdomovci? A senioři...
Dns na novinkách oznámili, že státní zástupce znovu otevřel případ smrti československého ministra zahraničí v roce 1948 Jana Masyryka. Proboha proč? Kolikrát se to už vyšetřovalo...Většina pamětníkůje po smrti...soudy prý nestačí a to se zase budou zabývat něčím, co se stejně nedá vyšetřit? Dále: Mrzne a stovky bezdomovdů mohou zemřít, protože stát (obce!) se o ně nedovede postarat. Dnes zveřejnili v Deníku, že stovky seniorů si sáhnou na život. Připadají si zbyteční. Čtvrtinu sebevražd v Česku spáchají penzisté. Neunesou, že jsou závislí na pomoci druhých. Já bych dodala, že zásluhu na tom mají exekutoři, hrozící chudoba, nezájem rodiny a společnosti a nesmíme zapomenout na naše vedení města v čele s Mrzílkovou a spol. a jejich specifické snahy uštvat svoje oponenty. A není to jen v Nerastovicích. Pmatuji na případ člověka, který se oběsil na nově otevřeném hypermarketu, proti kterému marně bojoval? A co u nás? Co štvavá kampaň kvůli obhájcům lip, co trestní oznámení a dokonce soud s vysokým úředníkem z radnice? Požadoval po mě 50 000,-. Kdybych ten soud prohrála, bylo by mi jedno, že jsem přišla o takovou sumu? Co se v Neratovicích dělá pro staré lidi? Klub důchodců obsadili sociální pomocníci cikánských potomků. Seniorům nepomáhá nikdo, a i když skončí svůj život mezi čtyřmi stěnami, kdo si toho všimne? Nikdo. Jen zápach upozorní obyvatele na chybějícího souseda. Vedení radnice je to šumafuk.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz