zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:myčka
Omlouvám se za překlepy, zlobí mě oči a za trest nedostávám podklady na zasedání v papírové podobě, jak jsem žádala. Moji drazí kolegové z koalice schválili, že pro mě nebude výjimka a budu moci používat pouze podklady v elektronické podobě. Tomu se říká demokracie a lidská práva. Hlavně že nám na radnici vlaje tibetská vlajka. Ale k myčce: podle informace z radnice se dostavil jeden noname zájemce o vybudování myčky a)za garážemi za Kojetickou, b)za Penny c)na ploše Svazarmu, kde chtěl pozemek koupit. Jenže AVZO nic prodávat nechce, taky by byli blbí...:-))), ale snad tam je ještě jeden pozemek, ten je města a mělo by o jeho prodeji rozhodovat zastupitelstvo. Jenže tam je zakopaný pes. První by se mělo hlasovat zda prodat nebo ne a pak o ceně. Jenže MěZ hlasuje hned o ceně a podle MV je to legální. To se mi nezdá, ale údajně kdo nechce prodat, nesouhlasí s cenou. Což mi mozek nebere. Ovšem koalice má 11 (12) hlasů a odhlasuje klidně 3. světovou válku. Tyhle koalice by měl vzít čert!!!!!

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz