zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:reportáž ze zasedání nebude....
Inu, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Obávám se, že online přenosy dlouho nevydrží. Chtěla jsme vám, jako obvykle, zprostředkovat zážitky ze zasedání, ale nešlo to. Začali jsme v 16.00 a skončili O.05 po půlnoci. Bylo to něco hrůzného a navíc jsem nedostala podklady, o které jsme žádala kvůli porušenému zraku. Tentokrát se ukázal v pravém světle starosta Kroužecký, který se do mě pustil, že hodiny a hodiny sedím u počítače a nevadí mi to, nebo něco v tom smyslu. Co je mu do toho, co dělám nebo nedělám, co mi strká nos do soukromí, ví houbelec, co mohu nebo ne...Fuj. Něco tak hnusného jsem už dlouho neslyšela a to jsem jeho bývalá učitelka. Já se mu také nehrabu v jeho zdravotním stavu, co si to dovoluje...Ve tři jsem šla spát, nešlo usnout a v pět už jsme stávala a jela do Tábora na konferenci Strom pro život a život pro strom - téma: Ke kořenům. A to si vše sama platím. Poplatek, ubytování, stravu. Pro ně na radnici jsem však amatér, co ničemu nerozumí, ani mé studium ekologie je nezajímá. Kdysi jsem nabízela své služby Kroužeckému, už ani náhodou. Kdybyste viděli Tábor, jak vypadají rekonstruované ulice s úžasnou dlažbou, stromořadím a všude lavičky, všude, kam se podíváte. A Husitské slavnosti, hrdý Tábor. Když chorál Ktož sú boží bojovníci zpívalo celé náměstí... Úžasný zážitek. Tady nejsou bojovníci, tady jsou hromady bahna.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz