zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Martin Růžička
Datum:
Titulek:Všímám si jak poslední dobou
Všímám si jak poslední dobou nádáváte. Chtělo by to nadhled a ubrat. I ostatní mají své názory a mají na něj právo. Já také nechci, aby se komunisti vrátili k moci jak to tu bylo před rokem 89. Nebyli potrestáni, jen převlékli kabáty a jelo se vesele dál. Naštěstí mi není 15 a něco pamatuji a růžové brýle nenosím :) Vím jak proběhlo osvobození - z východu i západu. Vím, že byl bordel a nebylo vše dle práva. Strach museli mít a utíkali ze všech sil. No a pak únor a doba temna... Pak samet a bordel mladé demokracie + staré pořádky a staří lidé u moci (u peněz)... - - - ad Koněv ... vedl armádu a osvobodil hodně míst ... nechápu co se starostovi nelíbí a proč to tak hrotil, ale jen on to nebyl nebo jen rudá armáda ad Koněv a 68 ... říká se, že tu byl a mapoval situaci i když nebyl v armádě a možná s tím následným pak nesouhlasil ... netuším, nejsem historik - to musí říct oni a dokázat díky písemnostem a pod. ad Koněv a Maďarsko ... takže když měl strach o sebe, tak to omlouvá akce v Maďarsku? Máte stejnou omluvu pro Němce ... že byli vojáci a museli poslechnout - já ne

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz