zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:žhavé peklo...
Jim je jedno, jak to vypadá na sídlišti. Kdyby tady bydleli, mluvili by jinak. Nás jsou zde stovky a teď je tady peklo. Už si něco pamatuji (ročník 1944), ale to, co se dnes odehrává, jsem nezažila. Spálila jsem se o zábradlí, naměřila jsem na něm teplotu 56.7 st. Vajíčko se mi ale na něm nepodařilo usmažit.:-))) Nejvyšší teplota v Nera dnes je : 39.3 °C (16:29), Když jsem před pár lety tvrdila na zasedání, že se dostaneme na 40 st., nevzdělanci a tupouni se hihňali. Pak se nedivme, že to tady tak vypadá. Ještě před pár dny byla plocha na Výsluní s lanovkou zelená, pak to projel Ukrajinec na pokyn Vejvody a Machovce z FCC a už je tady žlutá poušť. Kdyby tady ty porosty zůstaly, schnuly by pomalu, ale přece jen by bránily vysoušení půdy. Tak pánbůh nás opatruj, abychom to přežili.... Abych ještě dodala: když se tady ve vedru sekalo, pan starosta se zastával FCC, že pan Machovec nemá kdy sekat. Sakra, co je to za pořádek, když se starosta zastává soukromé firmy (kdo ví, kolik měst mají nasmlouváno) a zapomíná na svoje spoluobčany. Přitom by stačilo, kdyby zvedli s Míšou kotvy a Mrzílková by byla nahraná..Stačilo by, kdyby se přidali k odvolání Mrzílkové a je v .....no přímo tam.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz