zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:dokončení
A pak přišel zlatý hřebík: nový jednací řád zastupitelstva. Návrhy, aby on line přenosy a audio byly umístěny do archivu, aby zastupitelé dostávali všichni podklady v elektronické podobě tak to jsem tvrdě protestovala, nemohu hledět hodiny do notebooku, zlobí mě oči, nakonec nás bylo pět, co chceme papíry. Ale Mrzílková, která už dávno direktivně ovládla zastupitelstvo, trvala na tom, že je kopírovat je drahé, a že nakoupí notebooky a pronajme je zastupitelům. Tak jsem se podivovala, že na notebooky peníze jsou a na papírové podklady ne. Také mě zarazilo, když Mrzílková tvrdla, že jednací řád dala schválit ministerstvu vnitra, to je nesmysl. Jednací řád je vnitřní záležitost zastupitelstva MV o ho neschvaluje. Kdosi postřehl,myslím pan Sloup, že vystoupení občanů bylo v novém jednacím řádu odsunuto na konec jednání. Velmi výstižně to označil pan Bartoš za zákeřné přesunutí vystoupení občanů. "Teď bych tady stál, když bych mohl promluvit" Bylo právě 22.00 hod. Mrzílková už neví, jak to udělat, aby zabránila občanům mluvit. Tak si na ně vymyslela tenhle podraz.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz