zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:dokončení: slavnostní otevření bazénu
Pustila jsem se do studia dokumentů k územnímu plánu a zabere mi to většinu času, tak jsem vám dokončení slavnostního zahájení provozu bazénu nedopsala. Ona to byla vlastně velká fraška, protože bazén zůstal zavřený. Skončila jsem u toho, kdy místostarostka Mrzílková děkovala všem. Pak promluvil místostarosta (původním povoláním strojař, ne elektrikář) Lenc, po něm ředitel firmy zhotovitele. Následoval přípitek šampáněm, nebo to bylo před projevy, už si to nepamatuji, pak se postávalo a jedlo a pilo - řízky, pečivo, saláty, káva, džus, zákusky...Klasika. Žádné zvláštnosti. Přítomní postávali, debatovali a tak. Šla jsem si prohlédnout zbytek areálu. V prostorách šaten, které nájemce Suchomel pronajal na sklad, se uklízelo a opravovalo; tam by byl pořádný pultový prodej občerstvení s posezením, to staré je absolutně nevyhovující! Ty plechové venkovní šatny jsou tam pořád, kdyby bylo uvnitř alespoň možné si sednout. Kdepak. Ještě jedna místnost se upravovala, prý tam bude masáž. Trávník nahoře má podpovrchové zavlažování, zakoupená lehátka byla rozložena u nového bazénu, nahoře ani jedno, jo, Potěmkin by se radoval. A ten minigolf! Hrůza! Jak mohlo město tolerovat Suchomelovi takový bordel? Tady se vždy něco někomu (známému, kamarádovi, na doporučení kamaráda a pod.) pronajme a pak se město už nezajímá, jak to funguje. Je to tady nezvratně propojené a ruka ruku myje.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz