zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Bazén - přesně jak jsem předpokládala...
Jako bych to neříkala. Slavnostní zahájení provozu koupaliště (bazénu) byla zase pěkná fraška. Dnes mělo být koupaliště otevřeno, tedy v novém bazénu zahájen provoz, jenže není. Prý finální práce na technologii koupaliště...zase nám někdo mlží a neříká pravdu. Jak jsem již psala, rozbor vody provedený hygienou Mělník nebyl v pořádku, ve vodě byl zjištěn koktejl nepatogenních bakterií a hygiena požadovala uvést vše do pořádku do 22. 6,. čili do dneška. Jenže údajně nebyl k dispozici chlor, Spolana ho nemohla prodat, a tak koupaliště zůstalo uzavřené. Jenže proč by občanům měl někdo říci pravdu, že. Tak se to nějak zašumluje. Stejně jako to, že se musel honem dobudovat bezbariérový příchod k bazénu, na který se zapomnělo, že plocha vedle bazénu je holá hlína, že měl být vybudován plážový volejbal a není....to by jim na radnici spadl hřebínek, kdyby nám oznámili pravdu? Jenže Hmyzu zdar neumí přiznat neúspěch. P.S.: Bude dost perzonálu pro provoz koupaliště? Co plavčíci? Jsou tam tři stanoviště, mám za to, že jich bude šest potřeba, pokud budou vykonávat dozor spolehlivě (za Suchomela bída...) Zpráva na webu Neratovice - bazén: Krytý bazén je již uzavřen. Provoz bude obnoven v září 2019.. Koupaliště Právě probíhají finální práce na technologii koupaliště a areál se připravuje na zahájení provozu. Předpokládané zahájení se posouvá. Bude otevřeno v příštím týdnu (24. - 30.6.)

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz