zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:z věrohodných zdrojů....
Dne 14. 6. 2019 měla být uskutečněna přejímka stavby nového bazénu a okolí, město stavbu nepřejalo. Mě se neptejte na důvody, zeptejte se na stavebním odboru. Bazén je napuštěn a měl být zahájen zkušební provoz Dne 18. 6. měla proběhnou kolaudace, ale neuskutečnila se, bude za rok. Hygiena provedla rozbory vody, chemický rozbor byl v pořádku, bakteriologický ne. Ve vodě je údajně nějaká bakterie. Může to být Escherchia coli? Moje zdroje to nevěděly. Bude bazén otevřen? Bude ve čtvrtek slavnostní zahájení? Bazén je napuštěn pitnou (!) vodou! Až bude nedostatek vody, co s tím? Když jsem viděla ty obrovské pískové filtry, domnívala jsem se, že to bude labská voda. Musíte skládat zprávy od různých lidí jako mozaiku a celkového obrazu se nedopídíte. Další informace: V horní části je položeno zavlažování, tam, kde se leželo na hlíně. Dole se prý chystá. Další údaje jsou na webu plavečáku a koupaliště - společnost bude provozovat oba subjekty. Kdyby to raději provozovalo město, takto se předávají naše peníze do soukromých rukou.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz