zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Nový bazén na koupališti
Na facebooku už prý probíhá diskuze, ale proč o tom ještě nediskutovat na nerátkách. Byla jsem se podívat na stavbě v době, kdy umisťovali obrovské pískové filtry, nevím přesně, kdy to bylo. Pak jsem se zjevila v době, kdy betonovali a posléze tak před třemi týdny. To už byl bazén celkem hotov, chyběly dodělat okolní plochy. Zarazilo mě, jak minimální plocha je vyhrazena plavcům. To si moc nezaplaveme. Horší je sousedství atrakcí ve velké části bazénu s plav. částí. To nebude dobré. Budu chtít v klidu plavat a vedle bude pokřikovat horda různobarevných zvlčilců. Ne, tak to ne. Když jsem tam byla ještě jednou, zasévali trávu. No to je špatné. Město mělo navrhovat travní koberec, takhle se zase bude ležet na hlíně jako nahoře. Nebo lepší by bylo podpovrchové zavlažování. Prý je to nenapadlo a je to drahé, řekla mi paní na MěÚ. To je tak se vším. Něco si někdo vymyslí, pak se to schválí a nikdo nezkoumá, co z toho vzejde. Nenapadne je to!!!! Hmyzu zdar to nemůže napadnout. Pak se valí jedna stavba za druhou, každá má chyby a vady a miliony utíkají oknem. Méně a kvalitně by bylo lepší. A promyšleně. A to se ještě chystá poničení lesíků, Kost. sadů a prostoru za polic. barákem. Tak co, jaké máte připomínky k bazénu?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz