zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Chystal odbor ŽP stříkání blánatek na li
Takže každý si může udělat úsudek sám. Pak jsem jim ještě doporučila, aby lípy na ulici 28. října nechali pořádně zalít, evidentně trpí suchem a nevhodným ořezáním na žádost OŽP. Tyto lípy měly být tvarovány do kužele, ale ne částečně vyřezány vnitřní větve a prakticky všechny větve do silnice. Stromy nejsou schopné rány zahojit, kromě toho se jimi dostávají dovnitř nebezpečné houbové spory. A ještě taková zajímavá věc: potkala jsem svou kdysi žákyni, která se rozčilovala, že se neseká, prý kvůli mě. Mýlí se. není to kvůli mě, ale kvůli vedru, aby vysoký porost ochlazoval a zabránil vysoušení půdy. Doporučuje to také MŽP a sekat jen 2 x ročně. Bylo to i Metru. Asi lidé chtějí, aby tady byla zase hnědá poušť plná prachu, katastrofa pro alergiky a stmatiky. Vloni to tak vypadalo na sídlišti celé léto a zbytky stébel ještě FCC pravidelně sekala. Jo, ještě mi říkala, že je v trávě plné klíšťat. Tak jsem jí poradila, ať do těch porostů nechodí. Může se jít podívat, jak FCC shoblovalo traviny za trojkou školou.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz