zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Pokorny
Datum:
Titulek:Zastupitelstvo 27.3.2019
Vážená paní Spěváčková, poprvé od roku 1980, kdy jsme s manželkou kolaudovali atriový dům v lokalitě Nerudova, jsem se zúčastnil veřejného jednání zastupitelsva města. Mám k tomu několik ???? 1. Schválení programu zasedání: měla jste přihlášenou připimínku, že počet jednání zastupitelstva je nedostatečný, vzhledem k množství projednávaných materiáklů, a tak se jednání protahuje často až k půlnoci. Uvědomujete si, že jen Vaše diskuzní příspěvky zabraly asi (nespouštěl jsem stopky) půl hodiny. Konečně po hlasování-nehlasování byl přesunut bod prodeje pozemků u atriových domů Nerudova na začátek programu jednání. To bylo asi v 19,15 hod. 2. Nájem za zahrádky Za a) jste si pronajala zahrádku, hotovou. Za b) v nájmu máte zahrnutou cenu vody; nevím, jakým způsobem je spotřeba vody rozpočítána mezi jednotlivé nájemce, to je jiný problém. Jak můžete tohle srovnávat s námi, kteří v "atrácích" bydlíme, a konkrétně v našem případě 39 let, a veškerou vodu na zalévání veřejné zeleně platíme ze své kapsy? 3. Stanovení ceny pro prodej pozemků. Město Neratovice vlastní pozemky o celkové výměře 38373 m2, v hodnotě 3565763,03 Kč. Z toho vyplývá, že cena 1 m2 v majetku města je zaokrouhleno 92,92 Kč. V tom případě mi navrhovaná; a hlasováním neschválená; cena 400 Kč za 1 m2 připadá jako lichva.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz