zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Zasedání zastupitelstva dne 13. 2. 2019
Správa volných aktiv města. Za prodej domů město obdrželo cca 220 milionů, vložilo je do Fondu obnovy majetku města, uložení na termínový vklad v KB a JaT a ČS. Následuje návrh odměny členům finančního a kontrolního výboru - nečlenům zastupitelstva za rok 2018. No a pak zlatý hřebík zasedání: Návrh odměny za funkci neuvolněného místostarosty. 38 509,- Kč. Za co, soudruzi, za co? A já žila v domnění, že paní Mrzílková je žena, mělo by tedy být místostarostka, ne? Nebo je to schválně kvůli zmatení obecného lidu? Pak už je jen Zánik fondu na zbudování zbytečné investice Kamenná kniha, pak Podepisování smluv a dodatků linky PID... a pak Žádost o zvolení do funkce přísedícího. Z přiloženého dokumentu vyplývá, že muže zastupitelstvo nemůže zvolit, protože Neratovice nepatří do obvodu Okresního soudu. Zasedání skončí tzv. interpelací a diskuzí zastupitelů. Připomínám všem občanům a majitelům nemovitostí, že podle zákona a o obcích mají právo se vyjádřit ke KAŽdÉMU bodu programu (i diskuze zastupitelů!) a mají na každý bod 3 MINUTY. No a už tu máme konec. Vzhledem k tomu, že koalice se sejde na společné schůzce, kde se domluví, jak a k čemu bude hlasovat a v podstatných věcech přehlasuje nedomrlou opozici, kterou stejně většinou přehlasuje, i kdyby táhla za jeden provaz, je to urážlivá šaškárna a promrhaný čas, jak napsal Martin. Já bych ještě dodala, že katastrofa pro město, protože nikdy nevíme, co si vedení města vyvzpomene a prosadí, aby lidem uškodilo. Ještě nutno dodat, že paní radní a zastupitelka Kořanová, pokud zasedání skončí kolem 22.00 hod., se bojí jít domů a bude muset žádat o doprovod policie. Co bude dělat, až jí bude tolik co mě?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz