zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:vy si myslíte, že město je čisté?
Nechápu, jakou chcete odpověď od Ká. Jestli si myslíte, že město je čisté, pak vám doporučuji navštívit jiná města a pořádně se rozhlížet. Během pozdního podzimu jsem se vydala na cesty studijní a soukromé. Semináře a konference: dvakrát v Brně, pak v Luhačovicích, soukromé: Olomouc, Ostrava, okolí Zábřehu. Všude čisto a příjemně. Základem je pravidelný důkladný úklid, opakuji: pravidelný! Party se smetáky a lopatami, vozíky na popelnici, oranžové vesty, aby byli uklízeči k poznání. Pokud naše město bude dál lpět na smlouvě s FCC a nezmění svůj přístup k "péči" o město, bude zde stále špína a hnus. Lidé jsou všude stejná prasátka, ale rozdíl je v úklidu. Podíval jste se, Josefe, někdy do prázdných kontejnerů? Zkuste, ale varuji vás - chce to igeliťák na zvratky. Jestli pžadujete po Ka zdroj jeho příspěvku, pak byste si měl uvědomit, že to není jeho názor, ale fakta. Asi jako byste požadoval zdroj výsledku násobilky 8x6. Ve městě je skupina lidí, kteří budou tvrdit, že město je báječné, čisté, příjemné a kdo tvrdí opak, je nepřítel lidí na radnici. Ti přece nechtějí nic jiného, než naše dobro, a jen oni vědí, co to je. Rozpočet je plný investic pro naše blaho. Takové parkoviště na poli je přece skvělá věc a kdo bude tvrdit, že půda je důležitější, je zabedněnec. Také přístaviště nám bude sloužit, každý si přece může pořídit jachtu nebo půjčit. Myslím, že mnozí čunitelé ji určitě mají. Taková neratovická riviéra pro socky, co nemají jachtu, opět vymyšlená lidmni na radnici, je přece úžasná věc. Mimochodem, Josefe, vracím se k měření prašnosti, proč je nenavrhnete? Jistě máte mnohem bližší kontakty na lidi na radnici a váš návrh bude určitě přijat a realizován. Jsem sice zastupitelka, ale moje práva jsou minimální oproti lepšolidem. Ti si prosadí, co si zamanou.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz