zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Stačí se pozorně dívat kolem sebe...
Uvědomte si, prosím, že podle smlouvy s firmou FCC (dříve 1. Polabská) město se uklízí tzv. blokově 4x do roka. Mezitím nic. (Smlouva je na dobu NEURČITOU!). Smlouva je absolutně nevýhodná pro město, přesto není snaha ji vypovědět a vypsat výběrové řízení na péči o město a zeleň zvlášť.(Také se ptáte proč asi? Komu a jak to přináší výhody?) V lednu nebo únoru starosta podepíše harmonogram seče, tj. kdy se bude sekat. Sranda, co? Takže je málem čtyřicet nad nulou a seká se. Je po dlouhotrvajícím dešti a seká se...Teď už jen čekám, kdy bude povodeň a pracovník bude sekat pod vodou.Pak ještě existuje tzv. veřejná služba, dnes na mě zvonila paní, že jde uklidit odpadky; využila jsem na webu rubriku nedostatky a požadovala jsem uklidit pod tisem u 1306, kde se vrší odpad zafoukaný zde pravidelně při vichřicích. Tak to asi uklidila. Město má sice tři stálé zaměstnance, ti by měli údajně uklízet, ale kde a kdy??? Mají prý jiný rajón. Asi kolem radnice. Špína je pod obrubníky všude. Igelity na stromech. Hnus a hnus u popelnic. Za peníze vyplýtvané na nové drátěné ohrady (stačilo ty staré opravit) jsme mohli mít celou rotu uklízečů a město mohlo zářit čistotou. Největší průšvih je ten, že se pod staronovým vedením nic nezmění.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz