zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Miloš
Datum:
Titulek:advent
Tak tuto reakci jsem přesně od Vás čekal. Jediná věc se Vám zase nelíbí. Ano mohlo by to být mnohem lepší s tím souhlasím ale za jakou cenu. Byl jsem se tam podívat jako každý rok. Bohužel počasí letos opravdu nevyšlo. A ten strom opravdu není šťastné řešení. Jinak co se týče programu myslím že je vyvážený a jediné co bylo špatně že se paní či slečna Poláčková opila víc než zdrávo. To místo kde to je umístěné je lepší než jak říkáte na betonovém parkovišti. Co se týká stánku je pravda že je každý jiný, ale vy byste byla první kdo by křičel kdyby město koupilo 50 stánků ( nevím kolik stojí jeden cca 20 tisíc? nevím možná méně) a kdo by to instaloval ( městská policie, dobrovolníci, úředníci? opět zadarmo?) nebo by tam byly natrvalo ( kdo by je hlídal po celou dobu?) Kdyby před každým stánkem byly vysoké stolky a židle ( opět to samé kdo by to dělal) a stejně proč by tam měli být takhle se každý podívá koupí či jen projde a jde zas dál. Lavičky v té zimně nejsou moc vhodné ( mohl by si každý přinést deku chápu ). Zákaz kouření ( chápu sem kuřák zas tak by mi to nevadilo ale je to blbost :-) ). Je to jednodenní akce. Jde o to se sejít dát si svařák a koupit nějakou tu drobnost podívat se na pár vystoupení, rozsvítit stromek a jít zas domů. Tak nevím jste v zastupitelstvu, příští rok to celé naplánujte, zorganizujte, proveďte já se přijdu opět podívat a pokud to dokážete smeknu klobouk do té doby si budu myslet své. S pozdravem Miloš.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz