zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:chronická stěžovatelka?
Takže naposled: Podala jsem žalobu na neplatnost voleb prostřednictvím právníka, protože jsem měla za to, že některé volební komise nepostupovaly podle volebního zákona ani podle pokynů pro postup okrskových volebních komisí. Několik členů volebních konmisí mi totiž důvěrně sdělilo, že v jejich okrsku se preferenční hlasy nepřepočítávaly, či mohlo dojít k nesprávnému sečtení odevzdaných hlasů. Obvrátili se na mě s prosbou, jak mají dále postupovat. Všechny tyto případy upravuje zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev. obcí. Takže jsem se obrátila na pana právníka a žalobu podala. Mohl to udělat kdokoli, ale i ty odvážnější odradila složitost právního úkonu, prostě bez právníka to dnes nejde. Takže milí provokatéři, zmlkněte. Pokud mi nadáváte do soudružek učitelek, pak jste asi zapomněli, kdo vás naučil číst, psát a počítat, ale také poznávat ptáky a byliny, sami sebe atd... Ano, to my, soudružky učitelky, jsme se vám věnovaly a natloukly vám vše potřebné do hlaviček. Pokud se vám zdá, že podat žalobu můžete pouze vy, vyvolení, a ostatní musí držet ústa, pak mi silně připomínáte chování svazáků v padesátých letech. Pokud jde o rozhodnutí soudu; dokud se lidé bojí svědčit, nelze očekávat nic jiného. Dovedu si představit, jak byste se na ně, milé hyeny, vrhly, kdyby konkretně ukázali na jisté osoby....

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz