zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Máťa
Datum:
Titulek:Povolební jednání jsou složitá
Povolební jednání jsou složitá. Vzpomeňme na Brno ... vítěz ostrouhal a ani to snad netušil. Já si myslím, že taktikou může být i vypouštění falešných zpráv a pod., aby se třeba případný koaliční partner nazlobil na druhou stranu. Informační vakuum je děsné ... voliči netuší několik dnů co je čeká. Stále tu může být zakonzervovaný stav z minula a nebo ne. - - - Proto mne naštval rozhovor Pavla pro Mělnický deník ... před jednáním toto pustit do médií je známka slabého a nezkušeného politika. Kdyby řekl, že nepůjde do koalice s Mrzílkovou či ODS, tak bych to chápal - tak i vystupovali před volbami. Ale očekával bych větší zaujetí v jednání, tah na branku. Nejsilnější strana ... ano, měla by mít starostu, ale nemusí jim být lídr, určitě nemusí mít i místostarostu (jako to bylo doteď a pak byl i druhý - zbytečný), toho může nabídnout partnerovi. Programy pro město nejsou moc rozdílné, tam průniky jsou. - - - Všechny stránky stran navíc mlčí... takže asi ještě nic není jisté. - - - Osobně jsem psal několika zastupitelům (novým) ... protože mi není jedno jak to dopadne.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz