zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Jan Baštecký Dentuli s.r.o.
Datum:
Titulek:vysvětlení
Dostal jsem odkaz na tuto diskuzi, takže přidávám jen pár věcí přímo od zdroje :-). O smlouvy se zdravotními pojišťovnami je možné zažádat až po rozhodnutí Krajského úřadu o registraci zdravotnického zařízení ( viz portál ZP v sekci pro poskytovatele). To jsem obdržel toto pondělí 15.10. Stejný den jsem obeslal VZP s podklady k vyřízení smlouvy, dosud se mi nikdo neozval zpět.Na smlouvu se zdravotní pojišťovnou není automatický nárok, je na jejich rozhodnutí, jestli smlouvu uzavřou, nebo ne. Ohledně plateb za ošetření: Bohužel je to tak, že ceny úhrad pojišťoven jsou nastaveny tak nízko, že není reálné to za tuto cenu udělat v dobré kvalitě ( pro Vaší představu, za AMG výplň dostane zubař od pojišťovny 270,- Kč- viz https://media.vzpstatic.cz /media/Default/dokumenty/v yse_uhrad_stomatologie_201 8.pdf). Stát prostřednictvím různých úřadů předepisuje vybavení ordinace, které něco stojí.Pokud bych se měl vejít do ceny za výplň, kterou mi dá zdravotní pojišťovna, musel bych ji mít hotovou za 10 minut a to včetně příchodu pacienta na křeslo a závěrečného úklidu křesla. To bohužel neumím.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz