zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Michaela
Datum:
Titulek:Kdo to pořádá :)
Jidřichu, to je v pořádku, jsem zvyklá, děláme to již po třetí a vždy se někdo ptá. Celá akce vznikla díky mým dětem. Mám dvojčata s mentálním postižením a nezvládla by odjet normální závod, na který byla pozvaná. Tehdy vznikla myšlenka, že bychom jim udělali menší závod, pro pár dětí přátel a známých. Odjelo to tehdy 60 dětí. Při povaze toho co dělám, mám dost kontaktů pro zajištění cen pro děti a nějakých blbinek pro všechny děti kolem. Letos jsme připravení na 100-150 dětí. Možná jich bude 30, možná 150, nevím. Dohromady nás kolem závodu je asi 20. Ne všichni se pak podílí na pořadatelství přímo na akci, protože nemůžou (práce, nemoc..). Někdo pomáhá a nechce být jmenován. Samotnou mě překvapilo, že to sami rodiče malých závodníků chtěli opakovat, tak proběhl druhý ročník. Letos jsme s tím počítali od loňska. Celou akci koordinuji já. Dala jsem si záležet na tom, aby to pro děti stálo za to. V podstatě na té akci pracuji od ledna. V některých společnostech trvá i 3 měsíce, než dostanete nějaké vyjádření.Letos se mi povedlo zapojit více místních podniků (Lídl, Spolana, Cykloik, Pizza u Anity, Koupák, Nemocnice...), ale i přespolních (BESIP, ASEK, Expodum.cz, Bitegaming, Euromedie...). Se všemi komunikuji výhradně já. Potom jsou zde věci jako vítězné schůdky, stopky, elektrika, odvoz všech věcí a pod. S těmi už pomáhají další. Vím, že za místními akcemi, je většinou nějaká agitka. Nicméně já nekandiduji nikam a tahle akce je apolitická a nikdo tam nesmí nic takového propagovat. Snad tento popis pozadí stačí. Pokud budete mít dotazy, napište mi rovnou na email. Můžeme si o tom někde popovídat nebo se se můžete připojit mezi nás a uvidíte, že jsme jen parta rodičů a dobrovolníků, kteří se na jedno odpoledne odvážou a udělají dětem hezký den. Občas i za cenu vyraženého zubu nebo trapasu za mikrofonem :) Míša

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz