zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Pavel Šanda
Datum:
Titulek:odpověď
Tohle asi není nejlepší místo, kde se mě ptát na otázky. Navštěvuji tento web sporadicky. Můžete mě přímo oslovit na facebooku, napsat email na info@nerahnuti.cz, zavolat mi, nebo přijít na nějakou akci NeraHnutí a tam se zeptat. K vaší otázce: Rozdíl mezi bábovkou NeraHnutí a koblihou ANO je ten, že bábovky pro akci NeraHnutí napekli podporovatelé NeraHnutí pro své sousedy, dobrovolně a proto, aby podpořili změnu ve městě. Nedělali je povinně zaměstnanci, kteří dřou za mzdy těsně nad minimální mzdou pro Babišovo impérium. Rozdíl v chuti Vám asi lépe popíše Anna. Ke zbytku: Ano, věřím, že budou akčnější, protože budou mít mnohem větší příležitosti ovlivnit politiku města. Jejich zkušenosti se budou hodit. Pokud uspějeme natolik, že budeme moc realizovat změny, dáme úředníkům možnost chopit se příležitosti a přizpůsobení své práce požadavkům adekvátním roku 2018. Záleží, jak této možnosti využijí a zda bude nutné sáhnout ke změnám v personálním složení. Každopádně výchozí pozice je, že pod současným politickým vedením nebyla taková možnost projevit svůj talent. :)

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz