zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Pavel Šanda
Datum:
Titulek:odpověď
Nepřemýšlel jste o tom, že by jste se dal na politiku? I když na druhou stranu bych řekl, že už se to stalo. Jen k těm proislámským přednáškám: Nazvat besedu o islámu proislámskou přednáškou vyžaduje značnou fantazii. Navíc nevidím důvod, proč bych jako ateista, tedy člověk, který nesouhlasí s žádným náboženstvím, pořádal jakoukoliv přednášku ve prospěch jakéhokoliv náboženství. Na druhou stranu jsem schopen odlišit náboženství od věřících lidí. Třeba mezi příznivci NeraHnutí jsou i věřící křesťané, ale jsou to skvělí lidé, přestože se s nimi neshodnu v otázce existence boha. Jejich víra je jejich soukromá věc a do našeho úsilí o změnu politiky města víru netahají, takže za mě dobré. Zachráncem Neratovic jste mě nazval vy. Já se tak nikde neprezentuji a ani se tak necítím. Stejně tak se nevydávám za dokonalost samu. Nedokonalost je tak nějak vlastní lidské podstatě, bych řekl. Obviňovat Jarušku Soukupovou, že potopila vlastní stranu tím, že se rozhodla spolu s místní organizací ČSSD neštěpit opoziční síly postavením vlastní kandidátky, je dost absurdní. Natož pak ji obviňovat, že se snaží udržet u moci? U jaké moci? U moci, kterou má v našem městě opoziční zastupitel v našem speciálním typu neratovické demokracie, kde jsou opoziční zastupitelé prakticky v každém jednom případě postaveni před hotovou věc?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz