zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Petr Paseka
Datum:
Titulek:Šanda opět pobavil veřejnost
Politický turista P. Šanda, uprchlík z oranžové partaje, vypráskané ve volbách, si založil Nera Hnutí. Již stačil oblažit neratovickou veřejnost letáčky ve schránkách a perlí i na netu. Tož se podrobněji podívejme, co že ti "nezávislí" nabízejí. Upřímně - a trošku hořce - jsem se pousmál nad požadavky "rychlých přímých spojů do Prahy a Neratovic". Šando, kdo pak nám tu před 3 lety jásal a tleskal nad tzv. integrací autobusové dopravy? Kterou prosadilo díky drtivé většině ČSSD minulé vedení kraje. Jasně, jsem bez sebe z toho, že si mohu (podle vašich slov) koupit v Nera integrovanou jízdenku až do Berouna. Ale že si nemohu koupit sms jízdenku, než po Praze, to je detail, co? Vždyť tam jezdí do práce jen několik tisíc lidí. Pojďme dál. "Lepší komunikace správy města s občany". Zastupiteli Šando, zažil jsem vás na pár besedách s muslimy. Kdo měl tu drzost mít jiný názor, než vy a vaši "hosté", nedostal mikrofon... nebo byl vámi rázně okřiknut. Skončím drobným postřehem: nevím, jak komu, ale měl logo hnutí připomíná holou zadnici. Snad i proto tito kandidáti v programu opakovaně škemrají o peníze ...?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz