zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Jaroslav Švejda
Datum:
Titulek:Náhrada za Klokoče
Vážený pane Pavle, jsem majitelem firmy KLOKOČ s.r.o. a bytový fond pro různé klienty spravujeme již téměř 25 let. Byl bych rád, abyste všechna svá tvrzení, kdy si moje firma počíná netransparentně, jak zanedbáváme základní údržbu bytového a co to je vlastně základní údržba bytového domu, kdy moje firma využila vaše peníze na své účely a kdy finanční úřad zjistil, že vedení účetnictví neodpovídá platnému ZOU atd., uvedl konkrétně. Kdybyste se o spolupráci vašeho družstva s firmou KLOKOČ s.r.o. více zajímal, zjistil byste, že již v roce 2016 jsme, jako první firma v okolí, zavedli "portálové služby" a všichni naši klienti si mohou online kontrolovat svoje platby, předpisy, odečty vodoměrů, vyúčtování služeb a mnoho dalších údajů. Všem našim klientům zasíláme pravidelně měsíční uzávěrky a případně seznam dlužníků. Pokud nedovedete svá tvrzení uvádět konkrétně, musím všechna vaše tvrzení odmítnout a označit je jako velmi ubohou pomluvu, charakteristickou pro tento web. K úrovni tohoto webu bych vás rád informoval, že paní Spěváčková, která mojí firmu také pomlouvala, se musela písemně omluvit, protože svoje pomluvy nedokázala obhájit. V dokonalé úctě Jaroslav Švejda

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz