zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Jarmark a ječák na závěr. Fuj.
Na jarmarku jsem nebyla, tu poslední píseň jsem slyšela jen z videa na Neratovice v obrazech v podání P+P. Zpívali neuvěřitelně strašně, falešně, Poláčková snad zvracela, bylo to hnusné. Už jen to, že v českém městě kvákají anglicky nebo co to bylo za řeč. Fuj, jak to poslouchám, je mi stydno. Poláčková snad byla ožralá...Kdo to proboha vymyslel a objednal???? Bože, to je strašné! To je vybrali proto, že to jsou naši rodáci? My tady nemáme lepší zpěváky? Když si vzpomenu jak jsme hráli a zpívali před lety u kulturáku pořad o Betlému, zpívala jsem Tichá noc, svatá noc a bylo to posvátné a velebné. Tady ta uřvaná koza ječí jak siréna. Proboha, to je hnus. Co na to Mrzílková? Že se nestydí. Ví vůbec, co je to advent? A to se děje za naše peníze. Minulý týden jsem byla jako obvykle na zahradnické konferenci v Luhačovicích, vždy v pátek 1. prosince se zde na náměstíčku odehrává adventní jarmark, k tomu hrají koledy, před rokem zde hrála cimbálovka, krása. To je oslava adventu, ne řev a ječák. A neratovický strom? Modrá příšera.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz