zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:bože, bože....
Ježíši Kriste! Slušnost???? Slušný člověk nelže, nevykrucuje se a nemlží. Na zasedání zastupitelstva 10. května 2017 mi nechala starostka vypnout mikrofon a nepustila mě ke slovu. Skončila zasedání, abych už nemohla promluvit. Podle odboru dozoru a kontroly Ministerstva vnitra, na nějž jsem se obrátila s žádostí o prošetření, tím porušila zákon o obcích. Každý občan má podle zákona PRÁVO promluvit ke každému projednávanému bodu programu a ona mi to neumožnila! Rozhoduje o tom, že mi v Listech neotisknou pomalu jediný článek o ochraně přírody a o zeleni. Zodpovědnost? Za co? Za setkání se zástupci developera Třešňáka u kina o přestávce na zasedání, na němž se měla schválit změna územního plánu (a samozřejmě byla schválena), aby mohla být na úrodném poli za sídlištěm postavena škatule hypermarketu, za zničený kus Labe výstavbou přístaviště, za připravovanou stavbu odstavné plochy na úrodné zemědělské půdě, za zpackané revitalizace na sídlišti, za vyhozené miliony za nepromyšlené stavby komunikací a vlnitých neschůdných chodníků, za pokácené lípy za zelena v Masaryčce??? Za neschopnost a neochotu spolupracovat s občany, naslouchat jim a respektovat jejich podněty?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz