zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Jiří Jedlička
Datum:
Titulek:Nemocnice neratovice
Dobrý den, Když to tady čtu, nedá mi to a musím také napsat své zkušenosti s touto nemocnicí. Nevím jak funguje nemocnice jako celek, ale mohu zodpovědně popsat své zkušenosti na jednodenní chirurgii pod vedením MUDr. Richarda Hovadíka. Je mi 53 let a už jsem prošel několik nemocnic. Nejenom jako pacient ale i jako řidič sanitky. Pan doktor Hovadík mě operoval dvakrát, slepé střevo a žlučník. To ale není důležité, chci se spíš zmínit o jeho přístupu k pacientovi. Že je to špičkový chirurg z dlouholetou praxí nebudu ani psát, ale ten jeho přístup a kontakt s pacientem se moc nevidí. Na každého pacienta má vždy dost času, podá mu ruku, stálý úsměv na tváři a i se sám zeptá, jestli všemu rozumíte a nechcete se na něco ještě zeptat. Při odchodu po poslední operaci, jsem pana doktora ještě potkal ráno na chodbě kde jsme se rozloučili jak jinak než s úsměvem na tváři a přání všeho dobrého. Asi po týdnu jsem se dozvěděl, že tu noc co jsem tam strávil, náhle panu doktorovi zemřela vedle na pokoji jeho maminka. Jak píši, při odchodu jsem na něm nic nepoznal a odcházel jsem domů velmi spokojen. Je to profesionál který má srdce na pravém místě a umí ho používat. Závěrem tedy mohu oddělení jednodenní chirurgie v neratovické nemocnici jen doporučit.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz