zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Jana
Datum:
Titulek:Můj názor + řešení Ládví - Neratovice
Příjemná záležitost je cena s využitím Opencard - 18,- Kč super! Jinak bohužel více mínusů. S konečnou stanicí na Ládví se nedá nic dělat, chápu důvody proč již ne Holešovice, budeme si muset zvyknout. Nástup na Ládví v systému stádo. Až bude pršet či jinak nevlídno, nebude to moc pohodlné, ale s tím také asi moc neuděláme. Nefungující jízdní řád se snad také vylepší, je to zas jen začátek. Nejvíce obtěžující beru četnost zastávek a dobu jízdy. Proč nemohou být mezi zastávkové autobusy vsunuty i přímé spoje, jak bylo osvědčeno již v minulosti. Proč nám to město nevyjednalo tak, jak prý jednalo město Mělník s Ropidem? Jela jsem jen 2x a musím nabrat odvahu, abych to zkusila zas. Fakt jsem se na nové spoje v domnění, že půjde o přímé, těšila. Jaké bylo pro mne zklamání, když jsem byla na cestě do práce o půl hodiny déle a zpět to samé. A to nemluvím o pouštění spolucestujících ze zájezdového autobusu s úzkými uličkami vystoupit ven na mezizastávkách! Pokud byl plán snížit využívání aut tak za mne říkám, že tudy to není správná cesta a sedám do auta zas. Ale protože jsem optimista, tak stále budu doufat ve zlepšení...a píšu na ROPID. Pokud máte podnět na zlepšení našeho cestování, udělejte to prosím také.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz