zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Lenka Šorelová
Datum:
Titulek:Nechápu!!
Řekla jsem si, že počkám týden, třeba se to nějak "ustálí" a ty "mouchy" se vychytají, ale nevěřím!! Nechápu, kdo vytvářel jízdní "neřád" linky 348. Asi někdo, komu záleželo hodně na tom, aby si cestující vážně mysleli, že cesta z Nera na konečnou do Ládví skutečně bude trvat pouze 30 minut a že to vlastně časově bude stejné jako do Holešovic. Nerabus stavěl celkem na 8 zastávkách, linka 348 jich má 21!! Kdyby je všechny autobus jen projížděl, tak by to možná za tu půlhodinu stihl, pokud by nechytl červenou na 4 světelných křižovatkách v Ďáblicích. Projel vůbec někdo z těch "kompetentních" tuto trasu? A může mi někdo vysvětlit, proč se stojí na "každé mezi"? Nemohly by alespoň některé spoje jezdit přímo z Nera do Ládví? Podobně jako jezdí 349 z Mělníka do Ládví .. Ani včera, ani dneska nejel autobus méně než 50 minut a nevěřím, že se to zlepší. Kromě toho bus, který měl vyjíždět od Domu kultury v 7.02, přijel dnes v 7.11 na zastávku, takže tam už čekali i cestující, kteří přišli na další spoj v 7.12. Než nabral lidi na všech zastávkách v Nera, tak do Prahy už jel narvaný. Na zastávce v Ládví zastavil mimo zastávku, protože před ním byly "naštosovány" další 4 autobusy! Do práce jezdím o půl hodiny dříve a stejně přicházím na pracoviště o půl hodiny později. I čas jsou peníze, takže to, že měsíčně ušetřím, mi hladinu adrenalinu nesníží. Pokud jedním ze záměrů bylo omezení používání automobilů, tak si troufám říct, že se záměr minul účinkem a už pár lidí jsem slyšela, jak říká, že než takováto "kultura" cestování, tak to že raději znovu vytáhnou to auto! Nedivím se!

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz