zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Krom
Datum:
Titulek:Dost hrozny
1.)Jízdní řád nastaven nerealisticky, na odjezdu z mé výchozí stanice zpoždení 7-10 min, na příjezdu 15-20.Jezdím autobusem o 10 minut dříve než předtím, příjíždím do práce později než předtím.Domů to samé v obráceném gardu. 2.)Na Ládví až nedůstojné situace při nastupování a pokusech dostat se do narvaných vozů. 3.)Petice v Ládví a okolí trvají a averze sílí,vážně se uvažuje o přesunu konečné do Letňan, možná už letos na podzim. 4.)Trasa přes Ďáblice na Ládví kvůli obslužnosti zastávek v Ďáblicích je výsměch.Ráno včera i dnes nastupoval do mého spoje 1 člověk, nevystupoval nikdo.Takže není a nebyl důvod měnit konečnou na Ládví z Holešovic, kde terminál nikomu nevadí.Z a do Holešovic jsem takové zpoždění a kulturu cestování dva dny po sobě nikdy nezažil....Podotýkám, že mluvím o spojích, kterými jsem jel a nebo mám informace od lidí, kterým nemám důvod nevěřit. I kdyby vše jezdilo přesně podle jízdního řádu, o čemž silně pochybuji, každý den tratím na cestě min. 30 minut navíc oproti původnímu stavu.Možná je i trochu nešťastné, že se toto zahájení setkalo s výlukou tramvaje č.10 u Ládví....V mém případě ta finanční úspora nepřeváží negativa. A mám pocit, že je to opět akce, která byla zase udělaná bez ohledu na potřeby a názory lidí, kterých se týká....Od stolu lidí, kteří nikdy autobusem asi nejeli a rozhodně nejezdí nyní. Od hejtmanů,starostů,kteří zapomněli, pro koho tu jsou a šli na ruku různým ředitelům a šéfům....

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz